|
BRNIŠŤSKÝ PŮLMARATON | ||
1. ročník, 26. 4. 2014, Brniště | |||
výsledková listina | |||
drobotina 2 chlapci, 50 m | |||
1. | Olšar Robert, 09 | PK Česká Lípa | 13,1 |
2. | Janele Adam, 12 | MŠ Nový Bor | 18,9 |
3. | Herbst Davaid, 11 | Velký Grunov | 20,6 |
4. | Petr Jiří, 12 | Svor | 39,8 |
5. | Horáček Richard, 11 | Luhov | 46,5 |
6. | Pešek František, 11 | Jablonné v Podj. | 57,7 |
drobotina 2 dívky, 50 m | |||
1. | Šírová Marie, 09 | Liberec | 11,2 |
2. | Havlasová Karolína, 09 | Lindava | 11,7 |
3. | Haková Lucie, 09 | Janův Důl | 14,1 |
4. | Adamová Klára, 09 | Liberec | 15,3 |
5. | Fixová Magdalena, 10 | Liberec | 15,6 |
6. | Vobrová Linda, 10 | Zákupy | 17,2 |
7. | Lenka Lenka, 11 | Beruška Nový Bor | 21,0 |
8. | Vobrová Lola, 12 | Zákupy | 34,2 |
drobotina 1 chlapci, 100 m | |||
1. | Novák Vojtěch, 07 | AC Česká Lípa | 18,7 |
2. | Janele Idmar, 07 | Beruška Nový Bor | 21,9 |
3. | Pastorek Štěpán, 08 | Brniště | 22,8 |
4. | Horáček Robin, 08 | Luhov | 30,0 |
drobotina 1 dívky, 100 m | |||
1. | Fixová Anna, 08 | Liberec | 21,5 |
2. | Lamačová Barbora, 07 | Cvikov | 22,0 |
3. | Herbstová Zuzana, 07 | Velký Grunov | 22,8 |
4. | Duhajová Michaela, 07 | Luhov | 24,0 |
5. | Klapková Julie, 07 | Česká Lípa | 24,7 |
6. | Kočová Adéla, 09 | Česká Lípa | 37,9 |
přípravka 2 chlapci, 300 m | |||
1. | Havlas Jakub, 05 | Lindava | 1:00.9 |
2. | Fridrich Jakub Armin, 05 | Tatran Jablonné v Podj. | 1:09.3 |
3. | Samko Lukáš | Jablonné v Podj. | 1:20.0 |
přípravka 2 dívky, 300 m | |||
1. | Šírová Anna, 06 | Liberec | 1:02.9 |
2. | Perutková Hana, 05 | AC Česká Lípa | 1:05.1 |
3. | Krobová Tereza, 06 | Jablonné v Podj. | 1:08.0 |
4. | Čepeláková Michaela, 06 | Varnsdorf | 1:15.1 |
5. | Tichá Anna, 06 | Bohatice | 1:15.7 |
6. | Ryšavá Adéla, 05 | Jablonné v Podj. | 1:17.5 |
7. | Varadiová Kateřina, 05 | AC Česká Lípa | 1:18.2 |
8. | Matysová Markéta, 06 | Brniště | 1:18.6 |
přípravka 1 chlapci, 600 m | |||
1. | Kopřiva Jan, 03 | Smetanka Nový Bor | 2:11.5 |
2. | Pavlas Jakub, 05 | Ajeto Lindava | 2:17.1 |
3. | Stránský Petr, 03 | AC Česká Lípa | 2:20.9 |
4. | Vávra Daniel, 04 | Jablonné v Podj. | 3:03.3 |
přípravka 1 dívky, 600 m | |||
1. | Fixová Jana, 03 | Liberec | 2:18.9 |
2. | Kratochvílová Tereza, 03 | Jablonné v Podj. | 2:27.3 |
3. | Petrová Kateřina, 04 | Svor | 2:40.1 |
4. | Adamová Aneta, 04 | Liberec | 2:54.9 |
5. | Molhancová Aneta, 04 | Valtinov | 3:05.4 |
mladší žáci, 900 m | |||
1. | Zátka Josef, 01 | SKI Polevsko | 3:41.5 |
2. | Votýpka Michal, 03 | BS Nový Bor | 3:48.6 |
3. | Marušák Ondřej, 02 | Jablonné v Podj. | 3:49.1 |
4. | Volek Jaroslav, 02 | Jablonné v Podj. | 3:51.1 |
5. | Fridrich Armin Jakub, 05 | Jablonné v Podj. | 3:56.8 |
6. | Lojín Michal, 02 | Jablonné v Podj. | 4:26.8 |
mladší žákyně, 900 m | |||
1. | Fridrichová Monika, 01 | AC Česká Lípa | 3:32.7 |
2. | Kopecká Natálie, 01 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 3:37.7 |
3. | Perutková Mirka, 02 | AC Česká Lípa | 3:41.6 |
4. | Gittlerová Jitka, 02 | SKI Polevsko | 3:44.9 |
5. | Peluňková Natálie, 02 | Velký Grunov | 3:59.1 |
6. | Perglová Pavlína, 01 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 4:06.8 |
7. | Holinková Tereza, 02 | Velký Grunov | 5:28.5 |
starší žáci, 2100 m | |||
1. | Janúšek Pavel, 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 8:25.2 |
2. | Vydrovský Martin, 99 | Velký Grunov | 10:00.3 |
3. | Matys Ondřej, 99 | Brniště | 10:22.4 |
4. | Cmunt Ondřej, 03 | Jiskra Nový Bor | 12:33.8 |
starší žákyně, 2100 m | |||
1. | Majcherová Nikol, 99 | SKI Polevsko | 9:16.4 |
2. | Kopecká Adéla, 99 | Česká Lípa | 9:21.5 |
3. | Oswaldová Eliška, 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 9:41.7 |
4. | Brunclíková Eva, 00 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 10:15.5 |
5. | Kovačová Adéla, 00 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 10:32.6 |
6. | Bártová Tereza, 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 11:11.0 |
7. | Marcinová Tereza, 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 11:14.7 |
dorostenci 2100 m | |||
1. | Olšar Ondřej, 97 | PK Česká Lípa | čas neměřen |
2. | Bekr Radek, 97 | AC Česká Lípa | čas neměřen |
3. | Vašák Milan, 98 | SKI Polevsko | 9:28.7 |
dorostenky 2100 m | |||
1. | Horčičková Nikola, 98 | Jiskra Nový Bor | 9:04.3 |
2. | Fridrichová Monika, 01 | AC Česká Lípa | 9:56.0 |
3. | Holinková Erika, 97 | Velký Grunov | 13:47.8 |
junioři 2100 m | |||
1. | Cmunt Petr, 96 | Jiskra Nový Bor | čas neměřen |
2. | Švácha Filip, 95 | AC Česká Lípa | čas neměřen |
juniorky 2100 m | |||
1. | Hrochová Tereza, 96 | AC Česká Lípa | čas neměřen |
2. | Václavíková Jana, 96 | Ajeto Lindava | čas neměřen |
3. | Černá Daniela, 96 | AC Česká Lípa | 9:04.6 |
veřejný běh 2100 m | |||
1. | Vobr Marek, 78 | OK Nový Bor | 8:47.9 |
2. | Hak Martin, 73 | Janův Důl | 10:45.9 |
3. | Nedbalová Natálie, 02 | Brniště | 11:23.1 |
4. | Pastorek Ivan, 59 | Brniště | 11:57.6 |
5. | Zach Zdeněk, 51 | Brniště | 13:03.7 |
6. | Pěničková Hana, 56 | Nový Bor | 14:18.9 |
7. | Hlavníčková Věra, 64 | Kamenice | 14:35.2 |
8. | Serdelová Iva, 64 | Kamenice | 14:35.6 |
9. | Simulíková Michaela, 77 | Mimoň | 17:13.1 |
10. | Simulíková Jana, 03 | Mimoň | 17:14.3 |
muži 10500 m | |||
1. | Kolařík Tomáš, 78 | OK Nový Bor | čas neměřen |
2. | Charousek Petr, 66 | Triatlon | čas neměřen |
3. | Klapka Štěpán, 80 | AC Krompach | 49:00.3 |
4. | Blažek Vladimír, 68 | Liberec | 50:55.9 |
5. | Poštolka Jan, 81 | Česká Lípa | 51:22.5 |
6. | Adam Pavel, 66 | Maxipes Fík Liberec | 53:40.3 |
7. | Stoja David, 00 | Brniště | 56:24.7 |
8. | Dneboský Josef, 60 | Liga 100 Česká Lípa | 56:44.6 |
9. | Myška Jiří, 64 | Brniště | 59:12.3 |
10. | Pěnička Karel, 51 | Space Nový Bor | 64:52.1 |
11. | Hofman Miroslav, 87 | Jablonné v Podj. | 66:51.4 |
ženy 10500 m | |||
1. | Loubková Ivana, 80 | Cyklorenova Cvikov | 46:32.4 |
2. | Slaměná Ivana, 84 | AC Česká Lípa | 47:46.0 |
3. | Krafková Ita, 81 | OK Nový Bor | 48:16.4 |
4. | Bachroniková Renata, 82 | Ostrava TT | 48:40.3 |
5. | Fixová Jana, 75 | Maxipes Fík Liberec | 51:06.0 |
6. | Svatošová Jana, 75 | AC Česká Lípa | 51:17.3 |
7. | Krobová Jindra, 76 | Jablonné v Podj. | 53:19.8 |
8. | Václavíková Hana, 64 | Žizníkov | 55:17.6 |
9. | Kopecká Pavla, 74 | Česká Lípa | 57:34.0 |
10. | Svobodová Jana, 80 | Jablonné v Podj. | 59:17.1 |
11. | Horáčková Zdeňka, 89 | Česká Lípa | 59:43.7 |
12. | Klapková Veronika, 79 | AC Krompach | 64:41.3 |
půlmaraton muži (do 39 let) | |||
1. | Daňko Miroslav, 77 | Chotyně | 1:20.31 |
2. | Németh Milan, 78 | AC Česká Lípa | 1:20.40 |
3. | Třešňák Tomáš, 79 | AC Česká Lípa | 1:22.59 |
4. | Chotěnovský Pavel, 76 | Volfartice | 1:25.05 |
5. | Krejný Kamil, 77 | Swahil Beerteam | 1:36.57 |
6. | Souhrada Pavel, 82 | Česká Lípa | 1:39.06 |
7. | Štembera Jaroslav, 86 | Jablonné v Podj. | 1:43.33 |
8. | číslo 89 | 1:58.22 | |
9. | číslo 71 | 2:08.04 | |
půlmaraton veteráni 40 - 49 let | |||
1. | Fix Jiří, 74 | Maxipes Fík Liberec | 1:21.14 |
2. | Jíra Jaroslav, 71 | AC Česká Lípa | 1:26.37 |
3. | Smolík Jiří, 72 | TJ Doksy | 1:28.54 |
4. | Suchý Pavel, 69 | Krásná Lípa | 1:34.58 |
5. | Kopřiva Petr, 70 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 1:35.10 |
6. | Macura Libor, 73 | Nový Bor | 1:35.58 |
7. | Hofman Jaroslav, 71 | Krásná Lípa | 1:37.48 |
8. | Forman Otto, 67 | AC Česká Lípa | 1:44.36 |
9. | Ulík Petr, 72 | Česká Lípa | 1:49.30 |
10. | Jandač Petr, 66 | Nový Bor | 1:50.02 |
11. | Holinka Jan, 70 | Velký Grunov | 1:50.12 |
12. | Bláha Martin, 72 | SKK 74 | 1:51.29 |
13. | Horák Martin, 73 | Motiv Sport Nový Bor | 2:07.30 |
14. | Tichý Martin, 69 | Bohatice | 2:11.22 |
Roudnický Milan, 68 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | DQ | |
půlmaraton veteráni 50 - 59 let | |||
1. | Bufka Zdeněk, 57 | AC Česká Lípa | 1:24.55 |
2. | Svoboda Petr, 60 | SK Maxtri Liberec | 1:32.06 |
3. | Kucko Miroslav, 58 | Liberec | 1:34.07 |
4. | Šrachta Vladimír, 60 | Cvikov | 1:36.30 |
5. | Horáček Pavel, 64 | Česká Lípa | 1:36.59 |
6. | Rygál Libor, 62 | SK Maxtri Liberec | 1:50.34 |
7. | Filinger Zbyněk, 64 | SK Maxtri Liberec | 1:56.55 |
8. | Kalvoda Břetislav, 55 | Munro Sprint Cvikov | 2:02.30 |
půlmaraton ženy (do 34 let) | |||
1. | Svobodová Veronika, 86 | Varnsdorf | 1:47.18 |
2. | Lhotáková Anežka, 97 | Schrödinger CY | 1:49.06 |
3. | Křížová Petra, 80 | PK Stráž pod Ralskem | 1:58.45 |
půlmaraton veteránky | |||
1. | Knyřová Jitka, 76 | SK Maxtri Liberec | 1:56.26 |
2. | Vopatová Štěpánka, 76 | Jablonné v Podj. | 2:14.07 |