Půlmaraton

Brnišťský půlmaraton 2016 - absolutní pořadí jednotlivců

                    30.4.2016
PLACE STC JMENO PRIJMENI ROCNIK DIV DIVPLACE SEXPLACE KLUB FINISH 1.kolo 2.kolo
1 69 Robert Heczko 1978     1   1:17:50 38:57 38:53
2 13 Miroslav  Daňko 1977     2   1:20:20 39:58 40:22
3 64 Tomáš Šťastný 1979     3 SK Jablonné v Podještědí 1:21:01 39:33 41:28
4 86 Michal Roštejnský 1977     4 Kerda sport Liberec 1:24:09 41:44 42:25
5 20 Karel Valenta 1974 M49-2 1 5   1:25:22 41:56 43:26
6 4 Miloň Németh 1978     6   1:25:39 41:44 43:55
7 24 Leoš Janeček 1972 M49-2 2 7   1:28:14 43:14 45:00
8 80 Zdeněk Bufka 1957 M59-2 1 8 AC česká lípa 1:29:17 43:27 45:50
9 66 Vladimír Šrachta 1960 M59-2 2 9   1:31:26 44:42 46:44
10 40 Martin Nypl 1966 M59-2 3 10   1:33:30 46:47 46:43
11 91 Libor Macura 1973 M49-2 3 11 Bar Čerňák n.B. 1:33:40 45:44 47:56
12 33 Vladislav Rozsypal 1970 M49-2 4 12   1:33:44 46:46 46:58
13 15 Miloslav Petrášek 1978     13   1:34:59 43:29 51:30
14 25 Karel Jirák 1973 M49-2 5 14   1:36:10 50:30 45:40
15 36 Jan Zátka 1975 M49-2 6 15   1:38:02 47:10 50:52
16 37 Ladislav Šíp 1964 M59-2 4 16   1:38:22 47:28 50:54
17 90 Aleš Bečvařík 1986     17 KB klíč 1:39:22 49:26 49:56
18 10 Tomáš Bruner 1989     18   1:39:36 48:29 51:07
19 48 Kateřina Kárníková 1991     1   1:39:42 50:08 49:34
20 65 Roman Jahelka 1970 M49-2 7 19 Run Jaroměř 1:39:51 49:27 50:24
21 92 Pavel Souhrada 1982     20 KV Klíč 1:40:15 49:15 51:00
22 78 Josef Ulrych 1987     21   1:40:54 49:26 51:28
23 88 Miroslav Pröller 1970 M49-2 8 22 Česká Lípa 1:41:00 47:55 53:05
24 63 Oldřich Slaměný 1952 M60-2 1 23 AC Česká Lípa 1:41:05 48:01 53:04
25 82 Martin Janda 1985     24   1:41:07 48:41 52:26
26 67 Ladislav Věchet 1970 M49-2 9 25 Česká Lípa 1:41:42 48:01 53:41
27 17 Jan Tauchman 1987     26   1:41:55 52:10 49:45
28 41 Jan Chroust 1960 M59-2 5 27   1:42:15 49:42 52:33
29 39 Jaroslav Pilař 1966 M59-2 6 28   1:42:17 50:38 51:39
30 76 David Wolf 1972 M49-2 10 29 Desná 1:42:26 49:23 53:03
31 75 Mojmír Hojač 1958 M59-2 7 30 HO Tanvald 1:43:22 49:35 53:47
32 73 Tomáš Hájek 1980     31   1:43:41 49:44 53:57
33 47 Barbora Macková 1989     2   1:44:19 52:21 51:58
34 94 Pavel Benýr 1963 M59-2 8 32 MBM Praha 1:44:22 51:28 52:54
35 85 Veronika Svobodová 1986     3 AC Rumburk 1:44:32 50:38 53:54
36 35 Miloslav Zajger 1969 M49-2 11 33   1:44:37 49:22 55:15
37 45 Kateřina Punčochová 1988     4   1:44:58 50:58 54:00
38 22 Viktor Kaplan 1974 M49-2 12 34   1:45:08 49:56 55:12
39 38 Michal Šlapák 1963 M59-2 9 35   1:45:19 51:47 53:32
40 77 Martin Volejník 1974 M49-2 13 36 Dubá 1:45:37 52:05 53:32
41 79 Libor Rygál 1962 M59-2 10 37 SK Maxtri 1:46:06 52:09 53:57
42 11 Jan Kovář 1988     38   1:46:45 54:05 52:40
43 7 Michal Verner 1987     39   1:47:08 51:33 55:35
44 70 Jan Antoš 1974 M49-2 14 40 Praha 1:47:23 51:33 55:50
45 56 Jitka Susková 1970 F54-2 1 5   1:48:49 52:52 55:57
46 60 Jindra Krobová 1976 F44-2 1 6 SK Jablonné v Podještědí 1:48:54 53:11 55:43
47 34 Michael Koňák 1973 M49-2 15 41   1:50:09 52:13 57:56
48 181 Andrea Žmudová 1995     7 SK VVP 1:51:12 56:03 55:09
49 53 Martina Pavlasová 1976 F44-2 2 8   1:52:18 54:45 57:33
50 81 Karel Brož 1975 M49-2 16 42   1:53:33 54:01 59:32
51 54 Helena Kolářová 1972 F44-2 3 9   1:53:59 54:01 59:58
52 32 Martin Waldhauser 1971 M49-2 17 43   1:55:21 56:12 59:09
53 6 Václav Doubek 1983     44   1:55:27 53:52 1:01:35
54 62 Jiří Novotný 1976 M49-2 18 45   1:55:32 56:40 58:52
55 55 Jana Gittlerová 1973 F44-2 4 10   1:55:57 55:00 1:00:57
56 21 Michael Melišík 1971 M49-2 19 46   1:56:06 54:15 1:01:51
57 44 Daniela Pešková 1983     11   1:56:24 56:08 1:00:16
58 12 Jan Veselý 1979     47   1:56:48 56:30 1:00:18
59 97 David Vojáček 1983     48   1:56:55 54:05 1:02:50
60 59 Oldřich Smutný 1948 M60-2 2 49 COOP Mnichovo Hradiště 1:57:01 56:32 1:00:29
61 74 Jan Zahula 1950 M60-2 3 50 ČD Tanvald 1:57:18 57:06 1:00:12
62 14 Martin Podzimek 1986     51   1:58:19 56:36 1:01:43
63 93 Vasil Dogaru 1981     52 Rungo,cz 1:59:10 1:00:14 58:56
64 52 Markéta Silná 1981 F44-2 5 12   2:00:02 57:24 1:02:38
65 28 Michal Pavelka 1970 M49-2 20 53   2:00:02 57:24 1:02:38
66 96 Petr Pavlík 1984     54   2:00:10 57:36 1:02:34
67 89 Šárka Rybářová 1982     13 Konverzační výběh na klíč 2:01:19 59:15 1:02:04
68 26 Michal Kolč 1975 M49-2 21 55   2:04:34 59:22 1:05:12
69 87 Radek Durdík 1968 M49-2 22 56   2:05:33 1:00:26 1:05:07
70 50 Lucie Durdilová 1973 F44-2 6 14   2:05:33 1:00:26 1:05:07
71 57 Ivana Kočíbová 1963 F54-2 2 15   2:07:08 1:01:05 1:06:03
72 27 Tomáš Brabec 1971 M49-2 23 57   2:08:13 1:00:15 1:07:58
73 46 Klára Pobudová 1994     16   2:08:50 58:23 1:10:27
74 9 Radek Heidrich 1978     58   2:11:33 1:00:53 1:10:40
75 61 Marcela Fialová 1976 F44-2 7 17   2:12:10 54:45 1:17:25
76 84 Vítězslav Hvolek 1971 M49-2 24 59 AOTJ Doksy 2:13:41 1:01:22 1:12:19
77 16 Martin Gottfried 1984     60   2:13:41 1:05:35 1:08:06
78 83 Luděk Prokůpek 1955 M60-2 4 61 AOTJ Doksy 2:15:30 1:03:16 1:12:14
79 71 Jiřina Faltová 1969 F54-2 3 18   2:15:46 1:06:24 1:09:22
80 72 Marcela Milatová 1990     19   2:18:59 1:05:17 1:13:42
81 51 Lucie Němcová 1980 F44-2 8 20   2:22:20 1:07:36 1:14:44
DNF 8 Josef Pobuda 1998         DNF 58:30 x
DNF 31 Stanislav Cihlář 1975 M49-2       DNF 49:07 x
DNF 95 Michaela Týnková 1982       TJ jiskra Nový Bor DNF 55:33 x
DNF 30 René Trbušek 1976 M49-2       DNF x x

 

Brnišťský půlmaraton 2016 - muži celkově

                30.4.2016
SEXPLACE STC JMENO PRIJMENI ROCNIK DIV KLUB FINISH 1.kolo 2.kolo
1 69 Robert Heczko 1978     1:17:50 38:57 38:53
2 13 Miroslav  Daňko 1977     1:20:20 39:58 40:22
3 64 Tomáš Šťastný 1979   SK Jablonné v Podještědí 1:21:01 39:33 41:28
4 86 Michal Roštejnský 1977   Kerda sport Liberec 1:24:09 41:44 42:25
5 20 Karel Valenta 1974 M49-2   1:25:22 41:56 43:26
6 4 Miloň Németh 1978     1:25:39 41:44 43:55
7 24 Leoš Janeček 1972 M49-2   1:28:14 43:14 45:00
8 80 Zdeněk Bufka 1957 M59-2 AC česká lípa 1:29:17 43:27 45:50
9 66 Vladimír Šrachta 1960 M59-2   1:31:26 44:42 46:44
10 40 Martin Nypl 1966 M59-2   1:33:30 46:47 46:43
11 91 Libor Macura 1973 M49-2 Bar Čerňák n.B. 1:33:40 45:44 47:56
12 33 Vladislav Rozsypal 1970 M49-2   1:33:44 46:46 46:58
13 15 Miloslav Petrášek 1978     1:34:59 43:29 51:30
14 25 Karel Jirák 1973 M49-2   1:36:10 50:30 45:40
15 36 Jan Zátka 1975 M49-2   1:38:02 47:10 50:52
16 37 Ladislav Šíp 1964 M59-2   1:38:22 47:28 50:54
17 90 Aleš Bečvařík 1986   KB klíč 1:39:22 49:26 49:56
18 10 Tomáš Bruner 1989     1:39:36 48:29 51:07
19 65 Roman Jahelka 1970 M49-2 Run Jaroměř 1:39:51 49:27 50:24
20 92 Pavel Souhrada 1982   KV Klíč 1:40:15 49:15 51:00
21 78 Josef Ulrych 1987     1:40:54 49:26 51:28
22 88 Miroslav Pröller 1970 M49-2 Česká Lípa 1:41:00 47:55 53:05
23 63 Oldřich Slaměný 1952 M60-2 AC Česká Lípa 1:41:05 48:01 53:04
24 82 Martin Janda 1985     1:41:07 48:41 52:26
25 67 Ladislav Věchet 1970 M49-2 Česká Lípa 1:41:42 48:01 53:41
26 17 Jan Tauchman 1987     1:41:55 52:10 49:45
27 41 Jan Chroust 1960 M59-2   1:42:15 49:42 52:33
28 39 Jaroslav Pilař 1966 M59-2   1:42:17 50:38 51:39
29 76 David Wolf 1972 M49-2 Desná 1:42:26 49:23 53:03
30 75 Mojmír Hojač 1958 M59-2 HO Tanvald 1:43:22 49:35 53:47
31 73 Tomáš Hájek 1980     1:43:41 49:44 53:57
32 94 Pavel Benýr 1963 M59-2 MBM Praha 1:44:22 51:28 52:54
33 35 Miloslav Zajger 1969 M49-2   1:44:37 49:22 55:15
34 22 Viktor Kaplan 1974 M49-2   1:45:08 49:56 55:12
35 38 Michal Šlapák 1963 M59-2   1:45:19 51:47 53:32
36 77 Martin Volejník 1974 M49-2 Dubá 1:45:37 52:05 53:32
37 79 Libor Rygál 1962 M59-2 SK Maxtri 1:46:06 52:09 53:57
38 11 Jan Kovář 1988     1:46:45 54:05 52:40
39 7 Michal Verner 1987     1:47:08 51:33 55:35
40 70 Jan Antoš 1974 M49-2 Praha 1:47:23 51:33 55:50
41 34 Michael Koňák 1973 M49-2   1:50:09 52:13 57:56
42 81 Karel Brož 1975 M49-2   1:53:33 54:01 59:32
43 32 Martin Waldhauser 1971 M49-2   1:55:21 56:12 59:09
44 6 Václav Doubek 1983     1:55:27 53:52 1:01:35
45 62 Jiří Novotný 1976 M49-2   1:55:32 56:40 58:52
46 21 Michael Melišík 1971 M49-2   1:56:06 54:15 1:01:51
47 12 Jan Veselý 1979     1:56:48 56:30 1:00:18
48 97 David Vojáček 1983     1:56:55 54:05 1:02:50
49 59 Oldřich Smutný 1948 M60-2 COOP Mnichovo Hradiště 1:57:01 56:32 1:00:29
50 74 Jan Zahula 1950 M60-2 ČD Tanvald 1:57:18 57:06 1:00:12
51 14 Martin Podzimek 1986     1:58:19 56:36 1:01:43
52 93 Vasil Dogaru 1981   Rungo,cz 1:59:10 1:00:14 58:56
53 28 Michal Pavelka 1970 M49-2   2:00:02 57:24 1:02:38
54 96 Petr Pavlík 1984     2:00:10 57:36 1:02:34
55 26 Michal Kolč 1975 M49-2   2:04:34 59:22 1:05:12
56 87 Radek Durdík 1968 M49-2   2:05:33 1:00:26 1:05:07
57 27 Tomáš Brabec 1971 M49-2   2:08:13 1:00:15 1:07:58
58 9 Radek Heidrich 1978     2:11:33 1:00:53 1:10:40
59 84 Vítězslav Hvolek 1971 M49-2 AOTJ Doksy 2:13:41 1:01:22 1:12:19
60 16 Martin Gottfried 1984     2:13:41 1:05:35 1:08:06
61 83 Luděk Prokůpek 1955 M60-2 AOTJ Doksy 2:15:30 1:03:16 1:12:14
DNF 8 Josef Pobuda 1998     DNF 58:30 x
DNF 31 Stanislav Cihlář 1975 M49-2   DNF 49:07 x
DNF 30 René Trbušek 1976 M49-2   DNF x x

 

Brnišťský půlmaraton 2016 - muži do 39 let

              30.4.2016
SEXPLACE STC JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB FINISH 1.kolo 2.kolo
1 69 Robert Heczko 1978   1:17:50 38:57 38:53
2 13 Miroslav  Daňko 1977   1:20:20 39:58 40:22
3 64 Tomáš Šťastný 1979 SK Jablonné v Podještědí 1:21:01 39:33 41:28
4 86 Michal Roštejnský 1977 Kerda sport Liberec 1:24:09 41:44 42:25
5 4 Miloň Németh 1978   1:25:39 41:44 43:55
6 15 Miloslav Petrášek 1978   1:34:59 43:29 51:30
7 90 Aleš Bečvařík 1986 KB klíč 1:39:22 49:26 49:56
8 10 Tomáš Bruner 1989   1:39:36 48:29 51:07
9 92 Pavel Souhrada 1982 KV Klíč 1:40:15 49:15 51:00
10 78 Josef Ulrych 1987   1:40:54 49:26 51:28
11 82 Martin Janda 1985   1:41:07 48:41 52:26
12 17 Jan Tauchman 1987   1:41:55 52:10 49:45
13 73 Tomáš Hájek 1980   1:43:41 49:44 53:57
14 11 Jan Kovář 1988   1:46:45 54:05 52:40
15 7 Michal Verner 1987   1:47:08 51:33 55:35
16 6 Václav Doubek 1983   1:55:27 53:52 1:01:35
17 12 Jan Veselý 1979   1:56:48 56:30 1:00:18
18 97 David Vojáček 1983   1:56:55 54:05 1:02:50
19 14 Martin Podzimek 1986   1:58:19 56:36 1:01:43
20 93 Vasil Dogaru 1981 Rungo,cz 1:59:10 1:00:14 58:56
21 96 Petr Pavlík 1984   2:00:10 57:36 1:02:34
22 9 Radek Heidrich 1978   2:11:33 1:00:53 1:10:40
23 16 Martin Gottfried 1984   2:13:41 1:05:35 1:08:06
DNF 8 Josef Pobuda 1998   DNF 58:30 x

Brnišťský půlmaraton 2016 - muži veteráni od 40 do 49 let

              30.4.2016
DIVPLACE STC JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB FINISH 1.kolo 2.kolo
1 20 Karel Valenta 1974   1:25:22 41:56 43:26
2 24 Leoš Janeček 1972   1:28:14 43:14 45:00
3 91 Libor Macura 1973 Bar Čerňák n.B. 1:33:40 45:44 47:56
4 33 Vladislav Rozsypal 1970   1:33:44 46:46 46:58
5 25 Karel Jirák 1973   1:36:10 50:30 45:40
6 36 Jan Zátka 1975   1:38:02 47:10 50:52
7 65 Roman Jahelka 1970 Run Jaroměř 1:39:51 49:27 50:24
8 88 Miroslav Pröller 1970 Česká Lípa 1:41:00 47:55 53:05
9 67 Ladislav Věchet 1970 Česká Lípa 1:41:42 48:01 53:41
10 76 David Wolf 1972 Desná 1:42:26 49:23 53:03
11 35 Miloslav Zajger 1969   1:44:37 49:22 55:15
12 22 Viktor Kaplan 1974   1:45:08 49:56 55:12
13 77 Martin Volejník 1974 Dubá 1:45:37 52:05 53:32
14 70 Jan Antoš 1974 Praha 1:47:23 51:33 55:50
15 34 Michael Koňák 1973   1:50:09 52:13 57:56
16 81 Karel Brož 1975   1:53:33 54:01 59:32
17 32 Martin Waldhauser 1971   1:55:21 56:12 59:09
18 62 Jiří Novotný 1976   1:55:32 56:40 58:52
19 21 Michael Melišík 1971   1:56:06 54:15 1:01:51
20 28 Michal Pavelka 1970   2:00:02 57:24 1:02:38
21 26 Michal Kolč 1975   2:04:34 59:22 1:05:12
22 87 Radek Durdík 1968   2:05:33 1:00:26 1:05:07
23 27 Tomáš Brabec 1971   2:08:13 1:00:15 1:07:58
24 84 Vítězslav Hvolek 1971 AOTJ Doksy 2:13:41 1:01:22 1:12:19
DNF 31 Stanislav Cihlář 1975   DNF 49:07 x
DNF 30 René Trbušek 1976   DNF x x

 

Brnišťský půlmaraton 2016 - muži veteráni od 50 do 59 let

              30.4.2016
DIVPLACE STC JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB FINISH 1.kolo 2.kolo
1 80 Zdeněk Bufka 1957 AC česká lípa 1:29:17 43:27 45:50
2 66 Vladimír  Šrachta 1960   1:31:26 44:42 46:44
3 40 Martin Nypl 1966   1:33:30 46:47 46:43
4 37 Ladislav  Šíp 1964   1:38:22 47:28 50:54
5 41 Jan Chroust 1960   1:42:15 49:42 52:33
6 39 Jaroslav  Pilař 1966   1:42:17 50:38 51:39
7 75 Mojmír Hojač 1958 HO Tanvald 1:43:22 49:35 53:47
8 94 Pavel Benýr 1963 MBM Praha 1:44:22 51:28 52:54
9 38 Michal Šlapák 1963   1:45:19 51:47 53:32
10 79 Libor Rygál 1962 SK Maxtri 1:46:06 52:09 53:57

 

Brnišťský půlmaraton 2016 - muži veterání 60 a více let

              30.4.2016
DIVPLACE STC JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB FINISH 1.kolo 2.kolo
1 63 Oldřich Slaměný 1952 AC Česká Lípa 1:41:05 48:01 53:04
2 59 Oldřich Smutný 1948 COOP Mnichovo Hradiště 1:57:01 56:32 1:00:29
3 74 Jan Zahula 1950 ČD Tanvald 1:57:18 57:06 1:00:12
4 83 Luděk Prokůpek 1955 AOTJ Doksy 2:15:30 1:03:16 1:12:14

 

Brnišťský půlmaraton 2016 - ženy celkově

                30.4.2016
SEXPLACE STC JMENO PRIJMENI ROCNIK DIV KLUB FINISH 1.kolo 2.kolo
1 48 Kateřina Kárníková 1991     1:39:42 50:08 49:34
2 47 Barbora Macková 1989     1:44:19 52:21 51:58
3 85 Veronika Svobodová 1986   AC Rumburk 1:44:32 50:38 53:54
4 45 Kateřina Punčochová 1988     1:44:58 50:58 54:00
5 56 Jitka Susková 1970 F54-2   1:48:49 52:52 55:57
6 60 Jindra Krobová 1976 F44-2 SK Jablonné v Podještědí 1:48:54 53:11 55:43
7 181 Andrea Žmudová 1995   SK VVP 1:51:12 56:03 55:09
8 53 Martina Pavlasová 1976 F44-2   1:52:18 54:45 57:33
9 54 Helena Kolářová 1972 F44-2   1:53:59 54:01 59:58
10 55 Jana Gittlerová 1973 F44-2   1:55:57 55:00 1:00:57
11 44 Daniela Pešková 1983     1:56:24 56:08 1:00:16
12 52 Markéta Silná 1981 F44-2   2:00:02 57:24 1:02:38
13 89 Šárka Rybářová 1982   Konverzační výběh na klíč 2:01:19 59:15 1:02:04
14 50 Lucie Durdilová 1973 F44-2   2:05:33 1:00:26 1:05:07
15 57 Ivana Kočíbová 1963 F54-2   2:07:08 1:01:05 1:06:03
16 46 Klára Pobudová 1994     2:08:50 58:23 1:10:27
17 61 Marcela Fialová 1976 F44-2   2:12:10 54:45 1:17:25
18 71 Jiřina Faltová 1969 F54-2   2:15:46 1:06:24 1:09:22
19 72 Marcela Milatová 1990     2:18:59 1:05:17 1:13:42
20 51 Lucie Němcová 1980 F44-2   2:22:20 1:07:36 1:14:44
DNF 95 Michaela Týnková 1982   TJ jiskra Nový Bor DNF 55:33 x

 

Brnišťský půlmaraton 2016 - ženy do 34 let

              30.4.2016
SEXPLACE STC JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB FINISH 1.kolo 2.kolo
1 48 Kateřina Kárníková 1991   1:39:42 50:08 49:34
2 47 Barbora Macková 1989   1:44:19 52:21 51:58
3 85 Veronika Svobodová 1986 AC Rumburk 1:44:32 50:38 53:54
4 45 Kateřina Punčochová 1988   1:44:58 50:58 54:00
5 181 Andrea Žmudová 1995 SK VVP 1:51:12 56:03 55:09
6 44 Daniela Pešková 1983   1:56:24 56:08 1:00:16
7 89 Šárka Rybářová 1982 Konverzační výběh na klíč 2:01:19 59:15 1:02:04
8 46 Klára Pobudová 1994   2:08:50 58:23 1:10:27
9 72 Marcela Milatová 1990   2:18:59 1:05:17 1:13:42
DNF 95 Michaela Týnková 1982 TJ jiskra Nový Bor DNF 55:33 x

 

Brnišťský půlmaraton 2016 - ženy veteránky od 45 do 54 let

              30.4.2016
DIVPLACE STC JMENO PRIJMENI ROCNIK KLUB FINISH 1.kolo 2.kolo
1 56 Jitka Susková 1970   1:48:49 52:52 55:57
2 57 Ivana Kočíbová 1963   2:07:08 1:01:05 1:06:03
3 71 Jiřina Faltová 1969   2:15:46 1:06:24 1:09:22