Výsledky BMP 2018

Výsledky Nutrilove Brnišťského půlmaratonu 2018 dlouhých čipově měřených tratí najdete na https://www.sportovniservis.cz/nutrilove-brnistsky-pulmaraton-2018/. Na těchto stránkách si můžete zároveň stáhnout svůj diplom, členové štafet zde najdou čas svého úseku a ostatní závodníci mezičasy  po 5275 m.

Výsledky dětských kategorií a veřejného běhu najdete níže.


BRNIŠŤSKÝ PŮLMARATON
5. ročník, 28. 4. 2018, Brniště
výsledková listina ručně měřených tratí 
mini děti chlapci, 50 m
1.Anderle Jakub, 15Liberec16,3
2.Jindra Šimon, 15Noviny pod Ralskem17,4
3.Serdel Filip, 15Česká Kamenice17,9
4.Vinš Tadeáš, 15Luhov19,3
5.Lashkhi Alexandre, 15Česká Lípa20,0
6.Šteffl Adam, 15Mimoň20,5
7.Kabeš Jakub, 15Brniště20,9
8.Maidiak Kryštof, 15Brniště21,5
9.Diviš Tomáš, 15Kamenice22,1
10.Matějů Emil, 15Liberec22,9
11.Litresits Felix, 16Česká Lípa36,3
12.Vinš Michal, 17Luhov37,5
13. Raich Daniel, 16Brniště41,8
14.Valenta Simon, 15Jablonné v Podještědí43,114
mini děti dívky, 50 m
1.Zárubová Johanka, 15Česká Lípa15,4
2.Drbohlavová Sofie, 15Brniště16,3
3.Ouhrabková Helena, 15Vratislavice18,8
4.Matulová Štěpánka, 15Radeč20,4
5.Souhradová Petra, 16KV Klíč25,8
6.Ryšavá Hana, 16Sloup v Čechách32,36
předškoláci chlapci, 100 m
1.Hakszer Vojtěch, 13Mimoň27,3
2.Krudewig Jan, 13Česká Lípa28,2
3.Matula Pavel, 13Radeč29,0
4.Kotek Ondřej, 13Jablonné v Podj.29,9
5.Jenšovský Marek, 14Brniště30,7
6.Matějů Josef, 13Liberec31,1
7.Kasal Miroslav, 13Česká Lípa32,2
8.Eichler Jindřich, 13Brniště32,7
9.Diviš Matěj, 14Lindava33,1
10.Janáček David, 13Varnsdorf33,9
11.Mertelík Kryštof, 13Velký Grunov36,0
12.Souhrada Pavel, 14KV Klíč39,4
13.Juklíček Jakub, 14Praha45,9
14.Eichler Emanuel, 14BrništěNF14
předškoláci dívky, 100 m
1.Rozsypalová Linda, 13BT Liberec23,2
2.Drábová Viola, 13SKZŠ Jablonné v Podještědí25,3
3.Kropáčková Ellen, 13Praha25,9
4.Hanáková Týna, 14Mladá Boleslav26,6
5.Fedorko Bára, 14Česká Lípa27,5
6.Dicková Terezie, 13Nový Bor28,1
7.Brzáková Markéta, 13Varnsdorf31,2
8.Prchalová Emička, 13Varnsdorf32,3
9.Šteffl Alice, 14Mimoň33,2
10.Cardová Marie, 13Křižany33,8
11.Kabešová Stella, 13Brniště34,9
12.Juklíčková Aneta, 13Praha35,6
13.Valentová Natálie, 14Brniště36,1
14.Králová Klaudie, 14Brniště36,8
15.Kortanová Zuzana, 14Česká Lípa38,2
16.Raichová Miriam, 14Brniště40,5
17.Žižková Jitka, 14Brniště43,3
18.Hrdaňová Hana, 13Vratislavice44,1
19.Vetešníková Dana, 13DDM Smetanka Nový Bor45,2
20.Gergely Valinka, 14Pertoltice46,1
21.Buzková Alžběta, 14Pertoltice47,3
22.Záhorová Žofie, 14Liberec55,722
malí školáci chlapci, 200 m
1.Lamač Vítek, 11Atletika Cvikov33,1
2.Choděra Tobiáš, 11Jiskra Nový Bor34,6
3.Sršeň Jindra, 12Multisport team35,7
4.Janele Adam, 12KB Kamenický Šenov38,2
5.Paluska Martin, 12Mimoň39,5
6.Černý Filip, 12Pěnčín42,7
7.Hájek Vít, 11Skalice u České Lípy43,4
8.Carda Jiří, 11Křižany44,1
9.Trbušek Štěpán, 12Čelákovice45,0
10.Petr Jiří, 12Atletika Cvikov45,5
11.Čvančara Vít, 12Jiskra Nový Bor46,1
12.Vaněk Jan, 12Jablonné v Podještědí46,5
13.Novotný David, 12Mladá Boleslav47,7
14.Amrich Jakub, 12Jablonné v Podještědí48,3
15.Amrich Richard, 12Jablonné v Podještědí48,8
16.Littresic Oliver, 12Česká Lípa49,6
17.Hanzal Samuel, 12Liberec50,4
18.Záhora Jiří, 12Liberec51,2
19.Komenda Petr, 12Česká Lípa51,5
20. Wuttgruber Ondřej, 12Jiříkov52,4
21.Matějů Eda, 12Liberec58,3
22.Serdel Vít, 12Kamenice61,1
24.Diviš Filip, 11LindavaNF24
malí školáci dívky, 200 m
1.Čvančarová Karolína, 11AC Česká Lípa36,1
2.Kovaříková Markéta, 11Hamr36,5
3.Hladíková Sabina, 11Lískovice37,0
4.Hanáková Ema, 12Mladá Boleslav37,3
5.Čvančarová Magdalena, 12AC Česká Lípa38,8
6.Ševčíková Libuška, 11Česká Lípa39,9
7.Janelová Lenka, 11KB Kamenický Šenov41,1
8.Machačná Ema, 12Česká Kamenice42,6
9.Koktová Barbora, 11Frýdlant42,8
10.Daňková Nikol, 12Multisport team43,5
11.Heczková Emma, 12Liberec46,7
12.Ouhrabková Eliška, 12Vratislavice47,4
13.Kapounová Eliška, 11Zahrádky48,7
14.Kocová Adéla, 12Česká Lípa51,0
15.Hodaňová Gabriela, 12Vratislavice51,4
16.Gergely Viktorie, 12Pertoltice51,8
17. Dudová Viktorka, 11Praha1:02.9
18.Buzková Anežka, 12Mimoň1:17.718
přípravka 2 chlapci, 300 m
1.Panáček Filip, 09Česká Lípa50,7
2.Vykouk Martin, 09Ústí nad Labem52,6
3.Šlambor Martin, 10SK ZŠ Jablonné v Podj.53,3
4.Čvančara Jan, 10Nový Bor55,2
5.Dvořáček Vojtěch, 09Jiskra Nový Bor56,1
6.Dvořáček Ondřej, 09Jiskra Nový Bor57,0
7.Rozsypal Radim, 10BT Liberec57,5
8.Kokta Martin, 09Frýdlant58,0
9.Havelka Ondřej, 10Proseč pod Ještědem58,4
10.Kocek Slávek, 09Česká Lípa59,2
11.Macel Ondřej, 10Nový Bor1:02.3
12.Kotek Jakub, 10SK ZŠ Jablonné v Podj.1:06.712
přípravka 2 dívky, 300 m
1.Fixová Magdalena, 10Liaz Jablonec nad Nisou52,2
2.Čepeláková Gabriela, 09Varnsdorf52,4
3.Matisová Anna, 10Smetanka Nový Bor53,1
5.Žitná Kateřina, 10Mladá Boleslav53,7
6.Hadravová Adéla, 10Česká Lípa54,7
7.Vobrová Linda, 10OK Nový Bor55,3
8.Hroudová Anežka, 10Liberec56,9
9.Vítková Marie, 10Krásná Lípa59,0
10.Nováková Viktorie, 09Jiskra Nový Bor1:01.5
11.Tomanicová Stela, 10OK Chrastava1:01.8
12.Bičišťová Silvie, 10Jiskra Nový Bor1:02.8
13.Tesařová Nikola, 09Brniště1:03.7
14.Amrichová Ema, 10Jablonné v Podještědí1:04.0
15.Trbušková Anežka, 09Čelákovice1:11.715
přípravka 1 chlapci, 600 m
1.Hellier Bruce, 08Noviny pod Ralskem1:50.8
2.Rösler
  Jindřich, 07
Osečná1:52.3
3.Lukavec Tomáš, 09Jablonné v Podj.1:53.0
4.Záruba Šimon, 08Česká Lípa1:53.4
5.Heczko Erik, 08Liberec1:54.4
6.Hladík Jakub, 08Lískovice1:55.6
7.Valenta Johan, 08Jablonné v Podj.1:57.8
8.Plechatý Daniel, 07Česká Lípa2:02.6
9.Živec Dominik, 07Česká Lípa2:05.2
10.Šafránek Jan, 082:13.1
11.Pukowiec Matyáš, 082:14.9
12.Hajný Matěj, 07Jiskra Nový Bor2:20.3
13.Nedbal Jaroslav, 082:45.713
přípravka 1 dívky, 600 m
1.Klimentová Anna, 07Jiskra Nový Bor1:47.6
2.Fixová Anna, 08LIAZ Jablonec n. N.1:49.3
3.Lamačová Barbora, 07Jiskra Nový Bor1:49.9
4.Händelová Klára, 071:52.5
5.Kovaříková Nikol, 081:55.0
6.Šlamborová Lucie, 07SK ZŠ Jablonné v Podj.1:59.7
7.Vykouková Lucie, 07Ústí nad Labem2:00.4
8.Palusková Amélie, 08Mimoň2:00.8
9.Štěpánková Lucie, 07Jiskra Nový Bor2:01.1
10.Laláková Barbora, 07Brniště2:04.3
11.Mlčochová Jessica, 07SK ZŠ Jablonné v Podj.2:05.3
12.Nováková Jarmila, 07Jiskra Nový Bor2:06.8
13.Váňová Karolína, 07Osečná2:09.5
14.Zárubová Nela, 07Česká Lípa2:11.5
15.Ševčíková Anna, 082:17.0
16.Pröllerová Tereza, 08AC Česká Lípa2:18.6
17.Vobrová Linda, 10OK Nový Bor2:20.3
18.Endlerová Amálie, 08Šneci v běhu2:29.1
19.Krchňáková Tereza, 08Mimoň2:32.0
20.Hradecká Anna, 08Mimoň3:01.9
21.Toráňová Adéla, 07BrništěNF21
mladší žáci, 1050 m
1.Knejzlík Tomáš, 05Triclubhaven Česká Lípa3:12.4
2.Drozd Jan, 05Doubice3:20.62
mladší žákyně, 1050 m
1.Hadravová Kateřina, 05Česká Lípa3:22.1
2.Mlčochová Anika, 05SK ZŠ Jablonné v Podj.3:39.9.
3.Čepeláková Daniela, 06Varnsdorf3:42.7
4.Knejzlíková Daniela, 06Velká Hraštice3:55.8
5. Ševčíková Anna, 08Česká Lípa4:02.9
6. Knejzlíková Tereza, O6Mimoň4:11.9
7. Švarcová Daniela, 06Velký Grunov4:16.1
8.Drábová Beata, 06SK ZŠ Jablonné v Podj.4:19.4
9. Krobová Tereza, 06SK ZŠ Jablonné v Podj.4:19.6
10.Heczková Anna, 06Liberec4:23.8
11.Blažejovská Barbora, 05Prysk4:24.9
12.Vlčková Viktorie, 064:28.712
starší žáci 2100 m
1.Kopřiva Jan, 03Jiskra Nový Bor7:21.0
2.Pitoňák Jakub, 04Jiskra Nový Bor7:24.0
3.Cmunt Ondřej, 03Jiskra Nový Bor7:25.0
4.Votýpka Michal, 03Jiskra Nový Bor7:34.0
5.Falta Štěpán, 03Česká Lípa8:29.05
starší žákyně 2100 m
1.Andrlová Barbora, 03 8:08.0
2.Andrlová Markéta, 04 8:15.2
3.Andrlová Lea, 04 8:28.3
4.Váňová Tereza, 04Osečná8:39.4
5.Faltová Eliška, 04Česká Lípa8:50.4
6.Nečasová Eliška, 03SK Nový Bor9:42.3
7.Pröllerová Veronika, 04Česká Lípa10:02.4
8.Petrová Kateřina, 04SK Nový Bor12:38.48
dorostenci 3300 m
1.Šlambor Martin, 10Jablonné v Podj.17:01.81
dorostenky 3300 m
1.Ryšavá Vendula, 02AC Česká Lípa14:21.4
2.Mitáčová Marie, 02Zákupy14:51.1
3.Šlamborová Lucie, 07SK ZŠ Jablonné v Podj.15:29.9
4.Hadravová Adéla, 10Česká Lípa15:44.7
5.Černá Barbora, 01Kladno16:45.05
juniorky 3300 m
1.Martincová Tereza, 04JKSM Hrádek15:18.3
2.Nečasová Eliška, 03SK Nový Bor19:46.22
veřejný běh 3300 mčas
1.Machačný Jiří, 90Česká Kamenice13:12.0
2.Sklenár Eduard, 05Praha13:52.0
3.Hellier Bruce, 08Noviny pod Ralskem14:09.0
4.Vinš Michal, 80Luhov15:35.0
5.Hadrava David, 74Česká Lípa15:45.0
6.Rumler Ladislav, 62Liberec16:22.0
7.Hellier Broňa, 76Noviny pod Ralskem16:27.0
8.Bláhová Pavla, 73KSM Hrádek16:51.0
9.Vykouková Lucie, 07Sber bank17:33.0
10.Baková Monika, 75Křižany17:47.0
11.Vítková Nikola, 01Dubnice17:47.0
12.Záhorová Kristýna, 75Liberec17:56.0
13.Pastorek Ivan, 59Brniště18:09.0
14.Slejška Pavel, 65Mimoň18:37.0
15.Pröllerová Veronika, 04AC Česká Lípa18:46.0
16.Štěpánková Lucie, 07Jiskra Nový Bor18:49.0
17.Štěpánek Martin, 75Jiskra Nový Bor18:50.0
18.Baková Anežka, 00Žibřidice18:59.0
19.Vykouk Filip, 77Sber bank19:39.0
20.Vykouková Bohumila, 79Sber bank19:40.0
21.Vokušová Tereza, 04Tatran Jablonec19:45.0
22.Pröllerová Tereza, 08AC Česká Lípa20:50.0
23.Kočová Adéla, 09Česká Lípa20:51.0
24.Nováková Jarmila, 07Jiskra Nový Bor21:15.0
25.Adamec Josef, 49Mimoň21:33.0
26.Nováková Jarmila, 74Jiskra Nový Bor22:02.0
27.Čvančarová Tereza, 79Česká Lípa23:10.0
28.Klapková Julie, 0723:20.0
29.Zachová Vlasta, 53Brniště23:50.0
30.Kopřiva Antonín, 18SK ZŠ Jablonné v Podj.49:55.2
31.Kopřivová Lucie, 86SK ZŠ Jablonné v Podj.49:55.3
32.Vaníčková Eliška, 86Praha49:56.9
33.Škorpík Marek, 87Praha49:57.2
34.Drbohlavová Anna, 47Brniště49:59.1
35.Kuběnová Dagmar, 50Zákupy49:59.1
36.Christlová Libuše, 48Liberec49:59.136
CELKEM
  (ručně měřené závody včetně veřejného běhu):
230
Zapsal Petr Kopřiva