Ostatní - ručně měřené
BRNIŠŤSKÝ PŮLMARATON | |||
4. ročník, 29. 4. 2017, Brniště | |||
výsledková listina | ručně měřených tratí | ||
mini děti chlapci, 50 m |
|||
1. | Amrich Mikuláš, 14 | Jablonné v Podj. | 20,6 |
2. | Diviš Matěj, 14 | Lindava | 20,8 |
3. | Andrle Jakub, 15 | Liberec | 22,0 |
4. | Souhrada Pavel, 14 | Česká Lípa | 22,3 |
5. | Vavruška Vít, 14 | Jablonecké Paseky | 26,6 |
6. | Eichler Emanuel, 14 | Brniště | 28,1 |
7. | Vinš Tadeáš, 15 | Luhov | 35,1 |
mini děti dívky, 50 m |
|||
1. | Šteflová Alice, 16 | Mimoň | 20,3 |
2. | Raichová Miriam, 14 | Brniště | 24,4 |
3. | Žižková Jitka, 14 | Brniště | 25,9 |
4. | Čivrná Karolína, 15 | Semily | 26,9 |
5. | Volšová Matylda, 14 | Fanklub Lub. Týče | 32,1 |
6. | Kortanová Zuzana, 14 | Česká Lípa | 40,2 |
7. | Erbenová Marina, 14 | AC Česká Lípa | 44,5 |
předškoláci chlapci, 100 m |
|||
1. | Sršeň Jindřich, 12 | Multisportteam Hrádek n. N. | 23,8 |
2. | Vaněk Jan, 12 | Postřelná | 27,8 |
3. | Fojt Petr, 12 | BS Nový Bor | 28,4 |
4. | Petr Jiří, 12 | Svor | 29,3 |
5. | Dvorník Jonáš, 12 | Praha | 30,0 |
6. | Vavruška Matěj, 12 | Jablonecké Paseky | 31,0 |
7. | Neméth Adam, 12 | Česká Lípa | 31,7 |
8. | Amrich Richard, 12 | Jablonné v Podj. | 32,0 |
9. | Amrich Jakub, 12 | Jablonné v Podj. | 35,2 |
10. | Eichler Jindřich, 13 | Brniště | 37,7 |
11. | Kasal Miroslav, 13 | Česká Lípa | 42,3 |
Mráček Petr, 13 | Chotovice | NF | |
Maleček Adam, 13 | Nový Knín | NF | |
předškoláci dívky, 100 m |
|||
1. | Machačná Ema, 12 | Česká Kamenice | 26,2 |
2. | Pikartová Julie, 12 | Písečná | 27,7 |
3. | Lotová Ema, 12 | Svor | 28,2 |
4. | Rozsypalová Linda, 13 | Liberec | 29,0 |
5. | Pohlodková Marta, 12 | Hodkovice nad Mohelkou | 32,3 |
6. | Kabešová Stella, 13 | Brniště | 36,0 |
7. | Gottfriedová Nela, 12 | Velký Grunov | 37,2 |
8. | Zeidlerová Elizabet, 13 | 39,6 | |
9. | Kotková Ema, 13 | Rynoltice | 40,1 |
Kotková Viktorie, 13 | Rynoltice | NF | |
malí školáci chlapci, 200 m |
|||
1. | Šlambor Martin, 10 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 41,9 |
2. | Javůrek Jan, 10 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 46,9 |
3. | Doubek Jan, 10 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 47,5 |
4. | Choděra Tobiáš, 11 | Nový Bor | 47,9 |
5. | Velíšek Matyáš, 11 | Cvikov | 50,2 |
6. | Rozsypal Radim, 10 | Liberec | 51,1 |
7. | Zapletal Matěj, 11 | Nový Bor | 51,9 |
8. | Herbst David, 11 | Velký Grunov | 52,4 |
9. | Macela Lukáš, 10 | Nový Bor | 57,5 |
10. | Hájek Vít, 11 | Skalice u Č. L. | 1:00.6 |
11. | Čermák Josef, 11 | Jablonné v Podj. | 1:05.6 |
12. | Erben Vojta, 11 | AC Česká Lípa | 1:09.9 |
Diviš Filip, 11 | Lindava | NF | |
Podešva Martin, 10 | Mimoň | NF | |
Hnidek Kryštof, 11 | Jablonné v Podj. | NF | |
malí školáci dívky, 200 m |
|||
1. | Fixová Magdalena, 10 | Liaz Jablonec | 42,4 |
2. | Matysová Anna, 10 | Smetanka Nový Bor | 45,6 |
3. | Vítková Maruška, 10 | AC Rumburk | 46,3 |
4. | Vobrová Linda, 10 | OK Nový Bor | 46,9 |
5. | Pohlodková Sára, 10 | Hodkovice nad Mohelkou | 48,0 |
6. | Hladíková Sabina, 11 | Lískovice | 50,4 |
7. | Amrichová Ema, 10 | Jablonné v Podj. | 50,8 |
8. | Kapounová Eliška, 11 | Zahrádky | 53,6 |
9. | Ševčíková Libuška, 11 | AC Česká Lípa | 54,5 |
10. | Diartová Ella, 11 | Česká Lípa | 55,4 |
11. | Čižinská Anička, 11 | Jablonné v Podj. | 1:09.8 |
12. | Vávrová Šarlota, 08 | Česká Lípa | 1:18.6 |
|
přípravka 2 chlapci, 300 m |
||
1. | Heczko Erik, 08 | Liberec | 55,5 |
2. | Kříž Antonín, 09 | AC Česká Lípa | 56,4 |
3. | Lukavec Tomáš, 09 | Jablonné v Podj. | 57,6 |
4. | Panáček Filip, 09 | Česká Lípa | 58,9 |
5. | Olšar Robert, 09 | Zákupy | 59,4 |
6. | Novotný Vladimír, 08 | AC Česká Lípa | 59,8 |
7. | Hladík Jakub, 08 | Lískovice | 59,9 |
8. | Knespl Kristián, 09 | Zákupy | 1:03.4 |
9. | Šlambor Martin, 10 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 1:05.2 |
10. | Pukowiec Matyáš, 08 | Mimoň | 1:05.5 |
11. | Krob Vojta, 09 | Jablonné v Podj. | 1:05.7 |
12. | Kocek Slávek, 09 | Česká Lípa | 1:17.9 |
Václavů Jára, 09 | Jablonné v Podj. | NP | |
přípravka 2 dívky, 300 m |
|||
1. | Fixová Anna, 08 | Liaz Jablonec n. N. | 55,1 |
2. | Ševčíková Anna, 08 | AC Česká Lípa | 57,9 |
3. | Pröllerová Tereza, 08 | Liaz Jablonec n. N. | 1:00.5 |
4. | Čepeláková Gabriela, 09 | Varnsdorf | 1:01.2 |
5. | Vítková Štěpánka, 08 | AC Rumburk | 1:02.9 |
6. | Tomková Magdalena, 08 | Velký Grunov | 1:05.0 |
7. | Dvořáková Anna, 08 | Jablonné v Podj. | 1:05.9 |
8. | Čižinská Anežka, 08 | Jablonné v Podj. | 1:08.8 |
9. | Nováková Viktorie, 09 | Jiskra Nový Bor | 1:12.9 |
10. | Kluchová Alžběta, 08 | Skalice u Č. L. | 1:24.8 |
přípravka 1 chlapci, 600 m |
|||
1. | Severa Matoušk, 06 | Brniště Hlemýždí | 1:56.4 |
2. | Podrazil Adam, 06 | Svárov Česká Lípa | 1:59.6 |
3. | Novák Vojtěch, 07 | AC Česká Lípa | 2:03.2 |
4. | Tichý Martin, 07 | Bohatice | 2:13.9 |
5. | Kohout Jiří, 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 2:18.9 |
6. | Plechatý Daniel, 07 | Česká Lípa | 2:19.8 |
7. | Krob Petr, 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 2:32.9 |
přípravka 1 dívky, 600 m |
|||
1. | Klimentová Anna, 07 | TJ Jiskra Nový Bor | 1:58.7 |
2. | Herbstová Zuzana, 07 | Velký Grunov | 1:59.7 |
3. | Krobová Tereza, 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 2:02.9 |
4. | Půčková Anna, 07 | TJ Jiskra Nový Bor | 2:05.4 |
5. | Javůrková Tereza, 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 2:07.5 |
6. | Štěpánková Lucie, 06 | TJ Jiskra Nový Bor | 2:10.2 |
7. | Šlamborová Lucie, 07 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 2:11.9 |
8. | Malečková Anna, 06 | Nový Knín | 2:12.7 |
9. | Půčková Pavla, 07 | TJ Jiskra Nový Bor | 2:13.7 |
10. | Nováková Jarmila, 07 | Jiskra Nový Bor | 2:16.1 |
11. | Laláková Bára, 07 | Brniště | 2:16.8 |
12. | Švarcová Daniela, 06 | Brniště | 2:17.9 |
13. | Nováková Lucie, 07 | TJ Jiskra Nový Bor | 2.22.7 |
14. | Tichá Anna, 06 | Bohatice | 2:33.0 |
15. | Toráňová Adéla, 07 | Brniště | 2:44.9 |
Georgieva Amálie, 06 | Brniště | NF | |
mladší žáci, 1050 m |
|||
1. | Pitoňák Jakub, 04 | Jiskra Nový Bor | 3:29.9 |
2. | Zátka Jan, 04 | KB Kamenický Šenov | 3:33.6 |
3. | Hofmann Lukáš, 04 | AC Česká Lípa | 3:34.8 |
4. | Pícha Štěpán, 05 | AC Česká Lípa | 3:46.8 |
5. | Pukowiec Denis, 04 | Mimoň | 4:05.6 |
6. | Hnídek Ondřej, 05 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 4:07.6 |
7. | Fridrich Armin Jakub, 05 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 4:12.9 |
8. | Kudry Martin, 04 | DDŠ Hamr nad Jezerem | 4:19.4 |
9. | Tancoš Petr, 05 | DDŠ Hamr nad Jezerem | 4:26.8 |
10. | Severa Jiří, 04 | Brniště Hlemýždí | 4:27.6 |
11. | Pelikán Ondřej, 04 | Brniště | 4:40.8 |
12. | Danylko Patrik, 04 | Brniště | 4:43.3 |
13. | Vaněk Vladimír, 05 | Brniště | 5:09.5 |
mladší žákyně, 1050 m |
|||
1. | Peškařová Lucie, 04 | AC Česká Lípa | 3:42.4 |
2. | Daňková Denisa, 05 | Multisportteam | 3:55.3 |
3. | Petrová Kateřina, 04 | Atletika Cvikov | 4:05.6 |
4. | Štichauerová Lucie, 04 | Brniště | 4:17.4 |
5. | Sluková Jindřiška, 05 | Vranov | 4:25.6 |
6. | Pröllerová Veronika, 04 | AC Česká Lípa | 4:28.4 |
7. | Pavlasová Tereza, 05 | Liberec | 4:32.4 |
8. | Otáhalová Simona, 04 | Ralsko | 5:05.3 |
9. | Zelenková Aneta, 04 | Brniště | 5:16.2 |
starší žáci 2100 m |
|||
1. | Kopřiva Jan, 03 | Jiskra Nový Bor | 7:07.4 |
2. | Stránský Petr, 03 | AC Česká Lípa | 7:10.6 |
3. | Dlouhý Jiří, 03 | AC Česká Lípa | 7:17.7 |
4. | Cmunt Ondřej, 03 | Jiskra Nový Bor | 7:20.1 |
5. | Půlko Alex, 02 | DDŠ Hamr nad Jezerem | 10:15.0 |
starší žákyně 2100 m |
|||
1. | Ryšavá Vendulka, 02 | ZŠ U Lesa Nový Bor | 8:13.4 |
2. | Košťálová Bára, 03 | AC Česká Lípa | 8:16.3 |
3. | Mitáčová Marie, 02 | Zákupy | 10:33.5 |
4. | Nečasová Eliška, 03 | Nový Bor | 11:06.3 |
5. | Kolomá Kateřina Karla, 02 | Hrádek nad Nisou | 12:30.6 |
6. | Kotájová Nikola, 02 | DDŠ Hamr nad Jezerem | 22:09.1 |
dorostenci 3000 m |
|||
1. | Zátka Josef, 01 | KB Kamenický Šenov | 10:33.3 |
2. | Holinec Jan, 00 | Nový Bor | 11:11.6 |
3. | Čeněk Michal, 01 | DDŠ Hamr nad Jezerem | 12:56.9 |
4. | Kica Jan, 01 | DDŠ Hamr nad Jezerem | 12:57.3 |
5. | Polák Nikola, 01 | DDŠ Hamr nad Jezerem | 13:01.1 |
6. | Fridrich Armin Jakub, 05 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 14:05.4 |
Záhorec Dominik, 01 | Brniště | DQ | |
dorostenky 3000 m |
|||
1. | Bissová Štěpánka, 00 | AC Česká Lípa | 11:50.1 |
2. | Stránská Dominika, 00 | AC Česká Lípa | 12:10.2 |
3. | Fridrichová Monika, 01 | Slovan Liberec | 14:15.7 |
4. | Šlamborová Lucie, 07 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 15:01.3 |
junioři 3000 m |
|||
1. | Votýpka Michal, 03 | BS Nový Bor | 11:35.2 |
juniorky 3000 m |
|||
1. | Berková Monika, 98 | Atletika Jablonec nad Nisou | 13:05.8 |
2. | Hejdová Andrea, 99 | AC Česká Lípa | 13:36.6 |
3. | Petrová Kateřina, 04 | Atletika Cvikov | 13:56.2 |
4. | Daňková Denisa, 05 | Multisportteam | 14:06.3 |
5. | Pröllerová Veronika, 04 | AC Česká Lípa | 15:10.4 |
veřejný běh 3000 m |
|||
1. | Zátka Jan, 75 | KB Kamenický Šenov | 11:15.3 |
2. | Růžička Vladimír, 62 | Ústí nad Labem | 11:16.6 |
3. | Pícha Štěpán, 05 | AC Česká Lípa | 12:07.6 |
4. | Machačný Jiří, 90 | Česká Kamenice | 12:13.1 |
5. | Petr Jiří, 81 | Svor | 12:58.7 |
6. | Podrazil Petr, 74 | Česká Lípa | 13:45.8 |
7. | Peškařová Lucie,04 | AC Česká Lípa | 13:59.1 |
8. | Košťálová Bára, 03 | AC Česká Lípa | 13:59.1 |
9. | Falta Štěpán, 03 | Česká Lípa | 14:00.6 |
9. | Podrazil Adam, 06 | Česká Lípa | 14:05.3 |
11. | Helier Bruce, 08 | Noviny | 14:29.9 |
12. | Faltová Eliška, 04 | Česká Lípa | 14:36.6 |
13. | Merhulíková Lenka, 78 | AC Česká Lípa | 14:39.5 |
14. | Stránský Petr, 74 | AC Česká Lípa | 14:40.9 |
15. | Helier Broňa, 78 | Noviny | 14:56.8 |
16. | Hnídek Dušan, 66 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 15:19.7 |
17. | Berka Miroslav, 59 | Smržovka | 15:36.6 |
18. | Panáček Michal, 77 | Česká Lípa | 15:42.4 |
19. | Panáček Filip, 09 | Česká Lípa | 15:42.5 |
20. | Vlčková Marie, 83 | Hradec Králové | 16:02.2 |
21. | Žmuda Petr, 07 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 16:06.4 |
22. | Drábová Beata, 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 16:06.9 |
23. | Slejška Pavel, 65 | Mimoň | 16:09.4 |
24. | Machačný Jiří, 64 | Česká Kamenice | 16:20.4 |
25. | Sviták Miloslav, 59 | AC Česká Lípa | 16:30.7 |
26. | Kohoutová Radka, 03 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 17:11.6 |
27. | Drábová Stella, 02 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | 17:11.9 |
28. | Pěničková Hana, 56 | Ladeo Srní | 17:40.2 |
29. | Hablová Jiřina, 77 | Zahrádky | 17:41.2 |
30. | Hablová Jana, 82 | Zahrádky | 17:41.4 |
31. | Hájková Lenka, 82 | Žandov | 17:46.6 |
32. | Hájková Lenka, 05 | Žandov | 17:47.1 |
33. | Dobíhal Vojtěch, 06 | Česká Lípa | 18:02.3 |
34. | Černá Martina, 90 | Písečná | 18:30.5 |
35. | Dobíhalová Anna, 03 | Česká Lípa | 18:34.3 |
36. | Klapková Julie, 07 | Česká Lípa | 18:54.9 |
37. | Nečasová Eliška, 03 | Nový Bor | 19:58.8 |
38. | Turnheferová Olga, 69 | Ajeto | 21:34.9 |
39. | Zachová Vlasta, 53 | Brniště | 21:40.2 |
40. | Hollebranse Melinda, 70 | Holandsko | 23:04.1 |
41. | Hnídek Ondřej, 05 | SK ZŠ Jablonné v Podj. | NF |
Zapsal Petr Kopřiva |